کلینیک دندانپزشکی آرامش

بهترین دندانپزشک و متخصص ایمپلنت در مشهد+ هزینه و قیمت ایمپلت در مشهد

از دست دادن حتی یک دندان می تواند اثرات بسیار منفی بر روی چهره افراد بگذارد، به همین دلیل است که افرادی که به ظاهر خود اهمیت می دهند به محض شکستگی و یا افتادن دندان خود به فکر جایگزین کردن آن می افتند. بهترین درمان و راهکار برای جایگزینی دندان شکسته و از دست رفته، ایمپلنت دندان می باشد که جزء خدمات دندانپزشکی زیبایی مشهد به حساب می آید. اگر می خواهید ایمپلنت دندان به صورت اصولی انجام شده و نتیجه ای ماندگار داشته باشد، پیشنهاد ما به شما مراجعه به بهترین دندانپزشک ایمپلنت در مشهد می باشد. چرا که فرآیند کاشت ایمپلنت، پیچیده بوده و نیاز به نخصص و تجربه کافی دارد.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مشهد را در آرامش پیدا خواهید کرد...

متنوع ترین و با کیفیت ترین خدمات درمانی و زیبایی دندان را از ما بخواهید

نیرو های متخصص دندان پزشکی

نیروی متخصص

خدمات درمانی ویژه دندانپزشکی

خدمات درمانی ویژه

ضمانت کیفیت خدمات

ضمانت کیفیت خدمات

مراقبت های ویژه درمانی

ضمانت سلامت

امکانات عالی درمانی

امکانات عالی

کلینیک تخصصی دندانپزشکی

بهترین دندانپزشک ایمپلنت در مشهد در کلینیک دندانپزشکی آرامش

کلینیک دندانپزشکی آرامش با بهره مندی از پرسنل متخصص و بهترین دندانپزشک ایمپلنت در مشهد، قادر به ارائه خدمات جراحی ایمپلنت با استفاده از بهترین متریال و تکنولوژی های روز دنیا به شما عزیزان است. پس اگر با مشکل شکستگی دندان مواجه شده اید، می توانید روی کمک کلینیک آرامش، حساب کرده و جای دندان های خالی خود را به بهترین نحو و به صورت اصولی و دائمی، پر کنید.

در صورت مراجعه به بهترین دندانپزشک ایمپلنت در مشهد، عوارض پس از جراحی تا حد زیادی، کاهش پیدا کرده و رضایت حداکثری شما را به همراه خواهد داشت.

با ما در ارتباط باشید:)

مشهد، احمدآباد 13 (ابونصر) ساختمان چاری، طبقه اول

لبخند زیبای شما برای ما کافیست:)

کلینیک دندانپزشکی اطفال مشهد

سوالات متداول شما

پرتکرارترین سوالات درباره ایمپلنت

مدت زمان مربوط به دوران نقاهت پس از ایمپلنت با توجه به جنس مواد استفاده شده، روش درمان بیمار توسط پزشک و … متفاوت بوده و زمان دقیقی را نمی‌توان برای این موضوع در نظر گرفت.

 

با توجه به اینکه هر روش درمانی امکان بروز آسیب و خطر برای بدن را شامل می‌شود، ایمپلنت هم از این جریان جدا نخواهد بود. اما توصیه اکیدی که پزشکان برای کمتر شدن و به صفر رسیدن خطرات دارن، تحقیق در ابتدای کار و پیدا کردن بهترین کلینیک و مجربترین دکتر برای انجام این پروسه سنگین و طولانی است.

با توجه به سنگین بودن جراحی میزان دوز بی حسی تزریقی به بیمار بالا بوده و تا مدتی طولانی اثر بی حسی مانع از بروز درد می‌شود. اما پس از اتمام آن میزان درد ایمپلنت بسته به افراد متفاوت خواهد بود. اما بیشتر به درد پس از کشیدن دندان تشبیه شده است.

به طور معمول به دلیل بالا بودن هزینه های این روش درمانی، بیشتر کلینیک‌ها شرایط پرداخت اقساطی را برای مشتریان خود فراهم میکنند. کلینیک آرامش هم به صورت نقد و اقساطی خدمات ایمپلنت و کاشت دندان در مشهد را ارائه می‌کند.

اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان در مشهد

دکتر مریم فقیهی نیا؛ متخصص ایمپلنت در مشهد

 دکتر مریم فقیهی نیا یکی از معروف ترین متخصصان ایمپلنت در مشهد است که می توانید با خیالی آسوده جای خالی دندان از دست رفته خود را به او سپرده تا برایتان جراحی ایمپلنت دندان انجام دهد.

لازم به ذکر است که ایمپلنت دندان، تنها خدمات ایشان نیست، بلکه برای استفاده از تمامی خدمات دندانپزشکی زیبایی در مشهد می توانید روی کمک ایشان حساب کرده و لبخند خود را زیباتر کنید.

متخصص ایمپلنت دندان پس از معاینه کامل دندان ها و با توجه به وضعیت و شرایط فک و لثه هر مراجعه کننده از بهترین نوع ایمپلنت برای جایگزینی دندان های از دست رفته او استفاده می کند.

قیمت ایمپلنت در مشهد به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

قیمت ایمپلنت در مشهد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مارک ایمپلنت

انواع مارک ایمپلنت در کلینیک های مختلف دندانپززشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد که قیمت هر یک از آن ها با دیگری متفاوت است. از جمله بهترین مارک های ایمپلنت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایمپلنت آمریکایی اینترالاک
 • ایمپلنت سوئیسی اشترومن
 • ایمپلنت آلمانی زایو
 • ایمپلنت ایتالیایی
 • ایمپلنت فرانسوی
 • ایمپلنت اسپانیایی
 • ایمپلنت آسیایی
 • ایمپلنت کره ‌ای
 • ایمپلنت ایرانی
 • ایمپلنت چینی

 

 • نوع ایمپلنت از فاکتورهای تعیین کننده قیمت ایمپلنت در مشهد

فاکتور دیگری که در تعیین قیمت ایمپلنت دندان، موثر است نوع ایمپلنت می باشد. انواع ایمپلنت شامل ایمپلنت اندوستیل، ایمپلنت ساب پریواستیل و ایمپلنت زایگوماتیک هستند.

ایمپلنت نوع اندوستیل، مناسب افرادی است که فک سالمی دارند. ایمپلنت ساب پریواستیل نیز می تواند به جای ایمپلنت نوع اندوستیل، مورد استفاده قرار گیرد. این نوع ایمپلنت علاوه بر افرادی که دارای فک سالمی هستند، برای افرادی که استخوان کافی برای کاشت ایمپلنت ندارند هم مناسب می باشد.

نوع دیگر ایمپلنت که به نام زایگوماتیک معروف است، مناسب افرادی می باشد که استخوان فک کافی برای کاشت دو نوع ایمپلنت قبلی را ندارند.

 • تخصص، تبحر و تجربه دندانپزشک

یکی دیگر از فاکتورهای تعیین کننده قیمت ایمپلنت دندان، میزان تخصص و تجربه دندانپزشک می باشد. از آنجایی که دندانپرشکان متخصص و متبحر از تجهیزات پیشرفته و به روز به منظور ارائه خدمات درمانی استفاده می کنند، معمولا هزینه بیشتری را جهت ارائه خدمات خود از مراجعه کنندگان دریافت می کنند.

 • تعداد دندان هایی که نیاز به ایمپلنت دارند

هر چه تعداد دندان هایی که نیاز به ایمپلنت دارند، بیشتر باشد، هزینه مربوطه نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. چرا که با افزایش تعداد دندان ها برای ایمپلنت، نیاز به صرف مواد، زمان و انرژی بیشتری خواهد بود.

 • کیفیت و نوع تجهیزات مورد استفاده در کلینیک دندانپزشکی

از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت ایملپنت دندان می توان به نوع تجهیزات مورد استفاده در کلینیک دندانپزشکی مورد نظر اشاره کرد. از آنجایی که قیمت تجهیزات اصل و با کیفیت دندانپزشکی بسیار زیاد است، استفاده از آن ها، هزینه های مربوطه را تحت تاثیر قرار می دد.

هزینه ایمپلنت در مشهد

باتوجه به آنچه که در بخش قبلی گفته شد هزینه ایمپلنت در مشهد در صورتی که توسط یک پزشک متخصص و متبحر و با استفاده از متریال اصل و تجهیزات به روز و پیشرفته دندانپزشکی صورت گیرد، نمی تواند خیلی ارزان باشد؛ چرا که هزینه انواع با کیفیت ایمپلنت و متریال مورد نیاز و همچنین تجهیزات مورد استفاده، ارزان نیست. البته متاسفانه این موضوع، منجر به سودجویی بسیاری از مراکز دندانپزشکی شده است. به این معنا که برخی مراکز دندانپزشکی با ادعای این موضوع که از بهترین متریال استفاده می کنند، خدمات ایمپلنت در مشهد را با قیمت بسیاری زیادی ارائه می کنند.

از آنجایی که هم کیفیت و هم هزینه ایمپلنت در مشهد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین برای استفاده از خدمات دندانپزشکی زیبایی از جمله ایمپلنت در مشهد، باید کلینیکی را انتخاب کرد که در عین ارائه خدمات با کیفیت، قیمت معقولانه و مقرون به صرفه ای را در نظر داشته باشد.

کلینیک دندانپزشکی آرامش یکی از این کلینیک هاست که همواره سعی در ارائه خدمات با کیفیت دندانپزشکی با حداقل قیمت ممکن را داشته است تا تمامی مراجعه کنندگان عزیز که به سلامت و زیبایی دندان های خود اهمیت می دهند، بتوانند از بهترین خدمات دندانپزشکی با بهترین قیمت ها بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک دندانپزشکی آرامش از سال 1400 فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز کرده است. این کلینیک با تکیه بر کادر مجرب و بهره مندی از بروزترین تکنولوژی و دستگاه‌های دندانپزشکی آماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات به مشتریان خود است.

با ما در ارتباط باشید

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ پارس وب میباشد | طراحی سایت در مشهد توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ پارس وب

مشاوره رایگان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید